Záruka a reklamace

 

Záruka začíná běžet dnem převzetí zásilky. Na zboží je poskytována záruka 24 měsíců. Prodejce odpovídá za všechny vady výrobku, které má zboží při převzetí kupujícím nebo které se objeví v průběhu záruční doby. Záruční doba se nevztahuje na běžné opotřebení oblečení způsobené obvyklým užíváním a škody způsobené užíváním v rozporu s návodem k použití nebo mechanickým poškozením. Kratší životnost výrobku nelze považovat za vadu a prodávající neodpovídá za vady vzniklé v důsledku kratší životnosti výrobku. Při praní a čištění prádla respektujte prací symboly uvedené výrobcem na etiketě. Každou reklamaci vyřizujeme bez zbytečného odkladu a o jejím průběhu budete vyrozuměn.

 

V případě vyskytnutí ojedinělých výrobních či jiných vad postupujte následovně:

 • Vytiskněte si formulář uplatnění reklamace.
 • Formulář vyplňte a popište důvod reklamace zboží.
 • Kompletně vyplněný formulář zašlete spolu se zbožím jako obyčejnou pojištěnou zásilku bez dobírky na naši adresu.
   

 

Výměna a vrácení zboží

 

Pokud vám zakoupené zboží nesedí, nezoufejte. Do 30 dnů vám garantujeme výměnu za jakékoli jiné zboží nebo vrácení bez udání důvodu. Zboží však musí být nenošené, neprané a nazapáchající včetně všech visaček.

 

Při výměně či vrácení zboží postupujte následujícím způsobem:

 • Chcete-li prádlo jen vrátit (bez výměny), pak vytiskněte a vypňte formulář pro odstoupení od kupní smlouvy.
 • V případě výměny vytiskněte a vyplňte formulář uplatnění reklamace, doplňte požadovanou velikost prádla, popř. název a barvu v případě, že chcete prádlo vyměnit za jiné zboží.
 • Doporučujeme vám raději před odesláním napsat e-mail o jaký zboží máte zájem, abychom vám ho mohli odložit.
 • Vyplněný formulář zašlete spolu se zbožím a kopií původní faktury jako obyčejnou pojištěnou zásilku bez dobírky na naši adresu.
   

Pokud se cena nové objednávky bude lišit od hodnoty vraceného zboží, přeplatek vám bude vrácen na účet a případný doplatek doúčtován.

 

Jakmile přijmeme vrácenou zásilku, budeme vás informovat o jejím přijetí.

Provozovatel webu, Libor Tepera, se sídlem Kútíky 303, Zlín 760 01, IČ: 02968754, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.